USŁUGI / Montaż systemów

Montaż systemów

Systemy alarmowe SSWiN dla domów i firm budowane są według podobnych zasad, ale różnią się podzespołami i konfiguracją, aby spełnić konkretne potrzeby klientów. Na przykład, systemy alarmowe dla domów często muszą uwzględniać obecność zwierząt, podczas gdy w przypadku firm zależy nam na integracji z kontrolą dostępu oraz zarządzaniu dostępem dla wielu użytkowników. Dzięki ciągłemu postępowi w dziedzinie elektroniki systemy alarmowe stale ewoluują, oferując nowe możliwości i rozwiązania. Dlatego też ważne jest skonsultowanie się z ekspertami przed zakupem nowego systemu lub modernizacją istniejącego.
Firma Makropol oferuje klientom najwyższej jakości instalacje alarmowe, które zapewniają niezawodność i skuteczną reakcję w przypadku realnego zagrożenia. Systemy alarmowe SSWiN firmy Makropol oparte są na zaawansowanej technologii mikroprocesorowej i spełniają rygorystyczne europejskie standardy, w tym normy Grade 1-4. Warto zaznaczyć, że oprócz odpowiedniego projektu i sprzętu, kluczowym elementem jest profesjonalny montaż i dokładnie wykonana instalacja alarmowa, które zapewniają prawidłowe działanie systemu w przyszłości.


Dział techniczny firmy Makropol zatrudnia specjalistów o odpowiedniej wiedzy i kwalifikacjach. Każdy technik posiada licencję pracownika zabezpieczeń technicznych oraz uprawnienia SEP, co gwarantuje profesjonalne wykonanie instalacji. Naszym priorytetem jest również estetyczne wkomponowanie systemów alarmowych w otoczenie, aby pasowały do wystroju wnętrza.


Poniżej znajdziesz podstawowe elementy systemów alarmowych oferowanych przez firmę Makropol w ramach projektu instalacji alarmowych. Większość z nich jest dostępna zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej.

Formularz kontaktowy

Jesteś zaitneresowany naszymi usługami? 
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę

Lorem ipsum dolor